סל הקניות

מוצר מהפכני! POWERBALL מכשיר ספורטיבי קטן ומתוחכם לבניית שרירי הידיים, מייצג את טכנולוגיית הכושר מהמתקדמות ביותר בספורט ב70 ש"ח בלבד!

 70 
אזל המלאי
שווי הנחה חיסכון
116 ₪ 46 ₪ 40%
זמן שנשאר לסיום המכירה
0 ימים 00:00:00
עד כה נרכשו : 15

כדור הכוח POWERBALL המקורי מבית NSD מביא איתו את טכנולוגית הכושר מהמתקדמות ביותר בספורט ומביא יתרונות רבים מחיזוק ועיצוב השריר ועד לקורדינציה של היד. ככל שתניע את הכדור מהר יותר ביד הכדור יפעיל כוח חזק יותר ויקשה עליך להחזיקו עד אשר תאמץ את כל שרירי היד שלך, הכל תודות למדע הפיזיקה.

הפאוורבול הוא מכשיר כושר כיפי ומתוחכם, בגודל ובמשקל של כדור טניס, היכול ליצור התנגדות של עד 18 ק"ג כתוצאה מהכוח הצנטריפוגלי הנוצר בתוכו. כדורי כוח אלה מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר תוך שימוש בהנדסה מדויקת היוצרת איזון מושלם של הרוטור המובנה בתוך הכדור. איזון זה מאפשר למשתמש לסובב את רוטור כדורי הכוח עד למהירות מדהימה של 15,000 סיבובים לדקה וללא רטט, באמצעות ידיו בלבד.

הPOWERBALL אינו משתמש בסוללות או בשום אמצעי אנרגיה אחר, פרט לאנרגיה הקינטית, שנוצרת בעת סיבובו. בשביל להתחיל להפעיל כדור כוח POWERBALL, צריך להקנות לו מהירות התחלתית של 2,500 סיבובים לדקה. אפשר לעשות זאת בשלב הראשון בעזרת חוט, ואם אתם כבר מיומנים מספיק, תוכלו להניע את כדור הכוח בעזרת ידיכם בלבד. כדור כוח ה - POWERBALL יתפוס תאוצה ויגיע למהירויות גבוהות יותר ויותר. ככל שתהיו יותר מיומנים וחזקים המהירות המקסימלית שלו תעלה!

לPOWERBALL ציר סיבוב עשוי פלדה ולכן בלתי שביר, אותו מחזיק הציר הקבוע שהוא מסילת פלסטיק עמידה.

שימו לב! רק POWERBALL מקורי של NSD עובר איזון ממוחשב לרוטור ומאפשר לו להגיע ל 15,000 סיבובים לדקה ללא רטט!
הסרטון להמחשה בלבד
האותיות הקטנות

מימוש השובר:
מיידי

תנאי משלוח:
דואר רשום- 15 ש"ח

זמן אספקת המוצר:

עד 7 ימי עסקים

האם ניתן איסוף עצמי:
לא

תנאי הרכישה:
ללא הגבלת פריטים במשלוח

מלאי מוגבל
תוקף שובר:
30 יום
הערות:
ניתן לבחור בין צבעים כחול / ירוק / כתום

פרטי הספק